Kutu Abonelik Modeli Nedir?

Kutu Abonelik modeli; gelişen dünya teknolojileri ve insan yaşamının yoğunluğu neticesinde ortaya çıkan ve kısa dönem içerisinde trend olabilecek bir yeni nesil e-ticaret modelidir.


Çalışan insanların gün içerisinde yoğunlukları ve hayatlarındaki rutin ürünlerin temini konusundaki alışveriş sorunları nedeniyle ortaya çıktı. Kutu Abonelik ile müşterileriniz bir kez alışveriş yaptıklarında, sonrası belirlenen dönemler için tekrar sipariş verme zorunluluğu olmadan kendi içerisinde dönemsel yenilenen siparişlerin sonucu oluşan bir satış modelidir.

Kutu Abonelik e-ticaret çözümü ile müşterileriniz bir kez sipariş sonrası tekrar tekrar sipariş vermek zorunda kalmadan ürünlerine dönemlik bazda ulaşır. Öncesinde platformun sağladığı ek özellikler ile kullanıcıya bildirim sağlanır. Böylelikle siparişlerini anlık kontrol edebilir ve detaylarına ulaşabilir.

Kısa dönem içerisinde trend olacak bu e-ticaret modeli ile sizde potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Kutu Abonelik mağazası açmak için hemen bize ulaşın.


Kendinize ait Abonelik E-ticaret platformunuzu kurmak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede ulaşacağız.