Kutu Abonelik

Yeni trend Kutu Abonelik modeline dair tüm bilmek istedikleriniz ve Kutu Abonelik modeli

Abonelikli E-Ticaret modelinde abone kimdir?

E-ticaret platformları ile Abonelikli E-ticaret arasında ciddi farklar ve pazarlama stratejilerinde farklılıklar yer alıyor. Bunun yanı sıra; Kutu Abonelik platformlarında alıcılar Abone olarak yer alırken, e-ticaret platformlarında alıcılar müşteri olarak adlandırılıyor.

Abonelik e-ticaret modeli için abone bildirimleri

Kutu Abonelik modeli ile müşterilerinize marka/ürün sipariş durumunu gösteren mail, sms, WhatsApp, Facebook Chatbot ile Messenger üzerinden siparişlerinin durumunu gösteren anlık bildirimler gönderebilirsiniz.

Kutu Abonelik gelecek vaat ediyor

Kutu Abonelik insan alışkanlıklarının artması, e-ticaret platformlarının yükselişi ve e-ticaret satış oranlarının son 3 yıl içerisindeki artışı sonucu Kutu Abonelik e-ticaret modelinin ortaya çıkışına sebep oldu.

Kutu Abonelik Modeli Nedir?

Kutu Abonelik modeli; gelişen dünya teknolojileri ve insan yaşamının yoğunluğu neticesinde ortaya çıkan ve kısa dönem içerisinde trend olabilecek bir yeni nesil e-ticaret modelidir.

KutuAbonelik için en iyi başlangıç

Gelişen internet teknolojileri ve insan yaşamının sonucu olarak Kutu Abonelik modeli kavramı ile tanışan kullanıcılar, bu süreçte KutuAbonelik kullanıcısı olan e-ticaret sitelerinden alışveriş yapabilir.