Arşiv Kutu Abonelik

Abonelik E-ticaret İş Modeli

Abonelik E-ticaret, müşterilerinizin ürün/hizmete aboneliği ile düzenli olarak bir kutu gönderimi yapan servistir. Abonelik Kutuları genellikle aylık olarak gönderilir, bazı ürün/hizmetler 3 ayda bir yada haftalık gönderilir.

Kutu Abonelik modeli hızla hayatımıza giriyor

2017 yılı içerisinde ve önümüzdeki yıl içerisinde Türkiye girişim aşamasında birçok Kutu Abonelik ve Abonelik E-ticaret modeline ev sahipliği yapıyor olacak. Abonelik ekonomisinin 2018 yılı içerisinde ülkemizde toplam e-ticaret hacminin %30’unu kapsayacağı öngörülüyor.

Kutu Abonelik satışlarında Instagram Influencer Marketing etkisi

2012 yılında Facebook tarafından satın alnmasıyla daha popüler hale gelen ve yükselişini hızla sürdürmeye devam eden Instagram son verilere göre 4 ayda 100 milyon kişi artarak aktif 700 milyon kullanıcı sayısına ulaştı. Kullanıcı artışında kuşkusuz Instagram’ın yeni özelliği Hikayeler’in payı oldukça yüksek.

E-ticarette kargo sürecinin önemi

E-ticaret platformlarındaki ürün gamının artışı ve ürün tedarik sürecinin kısalmasıyla kullanıcılar E-ticaret platformlarının önemi her geçen gün artıyor.

Abonelik Kutusu iş modeline nasıl başlanır?

Eğer bu yazıyı okuyorsanız sizde hayalini kurduğunuz ve bu hayalinizi paylaşabileceğiniz bir Abonelik Kutusu platformu kurmak istiyorsunuz.Abonelik kutusu platformunuza nasıl başlayabileceğinizi ve başarıyla kurulumu sonlandırabileceğiniz bu kılavuzu hazırladık.

Abonelik Kutularınızda özel paketleme rehberi

Kutu Abonelik E-Ticaret modeli kullanıcıları ve platform sahiplerine heyecan verici yeni bir akım. Abonelik kutuları için hem platform maliyetlerini yükseltmemek hemde abonenizi mutlu etmek için sizlere bir özel paketleme rehberi hazırladık. Çünkü imaj sizin herşeyiniz.