Kutu Abonelik için yoğun çalışma saatlerine sahip kullanıcılar potansiyel abone

Kutu Abonelik modeli ile kullanıcılar dönemli bazda satın aldığı ürünler için bir kez satın alma gerçekleştirerek, ürünlerinin sürekli olarak adreslerine gelmesini sağlar. Böylelikle tekrar tekrar ürün/hizmet siparişini tekrarlamadan sahip olmak istedikleri hizmet yada ürüne sahip olurlar.

Kutu Abonelik modeli için potansiyel hedef kitle bu sebeple yoğun çalışma saatlerine sahip kullanıcılar, internet aktivitesi düşük yada gün içerisindeki yoğunluktan kaynaklı e-ticaret sitelerini kullanamayan kullanıcılardır.

Online Abonelik modeli için en aktif potansiyel müşteri kitlesi bu sebeple yoğun çalışma saatlerine sahip kullanıcılar ve e-ticaret platformlarını sürekli takip edemeyen, büyük şehir diye tabir edilen şehirlerde yaşayan kitledir.

Kutu Abonelik sahibi olmadan pazar araştırması yaptığınızda satışlarınızın arttırılabilmesi, kısa süre içerisinde aktif bir sadık kullanıcı kitlesine ulaşabilmenizi sağlayacak kitleyi önemseyerek pazar araştırması yapmanızı öneriyoruz. Bu noktada satacağınız ürün/hizmetin niteliği ve satış modeli hakkında daha detaylı bir öngörüde bulunabilirsiniz.


Kendinize ait Abonelik E-ticaret platformunuzu kurmak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede ulaşacağız.